close
close
Album wydany jest w ekskluzywnym eco-packu. Każdy egzemplarz zawiera autograf Pawbeatsa. Nakład wydawnictwa jest mocno limitowany i wynosi 1000 sztuk.

- "Pawbeats Orchestra" to twór łączący różne aspekty naszej pracy: wydajemy album, następnie gramy go na koncercie w specjalnie przygotowanych aranżacjach, by ostatecznie otrzymać wizję i fonię na koncertowym DVD - tłumaczył Pawbeats, przed premierą swojego nowego albumu.

Za nami premiera krążka "Orchestra" oraz dwudniowy koncert w Filharmonii Bydgoskiej, gdzie wszyscy, którzy pojawili się gościnnie na krążku Pawbeatsa, zagrali utwory z albumu, w nowych, specjalnie przygotowanych na tę okazję aranżacjach.

Czas na premierę kolejnego krążka, tym razem DVD, z zapisem bezsprzecznie bezprecedensowego wydarzenia na polskiej scenie muzycznej, jakim był koncert "Orchestry" w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Wielu artystów, orkiestra symfoniczna, zderzenie wielu światów i pokoleń muzycznych - a to wszystko pod batutą Krzysztofa Herdzina.

Każdy, kto przegapił to niepowtarzalne wydarzenie, ma teraz szansę zobaczyć, co działo się w Filharmonii, podczas premierowego koncertu Pawbeatsa. DVD "Orchestry" to "kropka nad i" projektu, nad którym bydgoski multiinstrumentalista pracował wiele miesięcy. Wszystko po to, by oddać w ręce słuchaczy materiał dopracowany w każdym szczególe.

DVD "Orchestra" to wydarzenie przeniesione wprost do domu słuchaczy. Wiele godzin pracy dało pożądany efekt dźwiękowy, jakby żywcem wyjęty z sali Filharmonii. Dzięki temu każdy, kto przegapił koncert, ma szanse usłyszeć go tak, jak słyszeli go uczestnicy. Dla osób, które brały udział w koncercie, zapis DVD będzie możliwością powrotu i przeżycia "Orchestry" jeszcze raz.
Opinie

dla Orchestra DVD

3.00
(2 opinii)
error

Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.

Łukasz Kliś

Ocena: 5

Na wieczór przy szklaneczce Whisky !!

Katarzyna Nowak

Ocena: 2

Szanuję Pawbeatsa za całą pracę. Ale "nagranie z tego wydarzenia, w najlepszej jakości obrazu i dźwięku DVD." - sprawdzałam ustawienia rozdzielczości czy aby na pewno są dobre bo jakość obrazu jest momentami porównywalna do filmu RMVB, dźwięk- ogólnie dobrze, do pierwszej chwili gdy było słychać zakłócenia wokali. Spodziewałam się czegoś lepszego za taką cenę.... na koncert poszłabym jeszcze wiele razy, ale dvd więcej nie włączę.

2016-06-24
59,90 zł
Nośnik: DVD